Зустріч з цікавою людиною

Здоров’я – це безцінне багатство людини, від якого залежить вся її життєдіяльність. При зустрічах та розтаваннях з дорогими та близькими людьми ми бажаємо один одному міцного здоров’я, так як воно є залогом повноцінного та щасливого життя. Як же зберегти здоров’я та продовжити активність? Відповідь на це питання хвилює багатьох. Саме тому, за численними  проханням студентів-пенсіонерів Університету третього віку «Активне довголіття» на зустріч з жінками поважного віку прийшла легендарна землячка, спортсменка  – Катерина Шведова.

Вона розповіла, якими видами спорту вона займається, продемонструвала свої медалі та кубки, розкрила секрети довголіття та активного способу життя, поділилася планами на майбутнє, відповіла на запитання присутніх. Година пролетіла непомітно, пенсіонери дізнались багато цікавого з життя спортсменки та зробили висновок, що в любому віці можна займатись улюбленою справою, та ще й здобувати перемоги.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради