Знову серед перших

22-23 листопада в м.Суми пройшли обласні змагання з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді. До участі долучились команди з м. Суми, Конотопського, Роменського, Глухівського, Кролевецького та Шосткинського районів. Команду Глухівського міського центру позашкільної освіти представили вихованці гуртка радіоконструювання Савощенко Андрій та Ворошилов Владислав, керівник гуртка Ковальчук В.О.

Програма змагань складалась трьох етапів - теоретичного, де треба було дати письмові відповіді на поставлені запитання і двох практичних - побудова малюнку друкованого монтажу за наданою схемою, нанесення його на плату, травлення самої плати, монтаж деталей на виготовлену плату, випробовування та демонстрація самого пристрою.

У напруженій боротьбі наші вихованці лише чотирма очками поступилися Роменській команді і зайняли третє місце. Перше місце зайняла команда Конотопської СЮТ.

В особистому заліку Савощенко Андрій зайняв друге місце серед старших вихованців, Ворошилов Владислав зайняв третє місце в молодшій підгрупі.

В перервах між етапами діти знайомились з експонатами музею радіотехніки та спостерігали за роботою 3-Д принтера при виготовленні пластикової статуетки.
Сповнені вражень та емоцій діти залишились задоволені проведеними змаганнями і дуже вдячні організаторам - працівникам науково-технічного відділу Сумського ОЦПО та Сумського міського центру НТТМ.