Перемога в конкурсі "All Stars "

23 листопада 2019 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс "All Stars "  в м. Києві. У складі журі були почесні гості: Аліна Башкіна - українська співачка, заслужена артистка естрадного мистецтва України, півфіналістка телевізійного проекту "Голос країни "

Іва Лимар - засновник продюсерського центру "Shiny World". Продюсер і організатор концертів і турів зірок Болгарської естради. Ксенія Вертинська - актриса театру і кіно. Андрій Соловйов - український композитор, аранжувальник, піаніст, бенд-лідер багатьох телевізійних шоу.

У фестивалі приймали участь 80 колективів у номінаціях: театральне мистецтво, вокальне мистецтво, інструментал, читці.

Вокальний ансамбль "Росточок", керівник Власенко Оксана, у чесній боротьбі виборов 1 місце в категорії "Естрадний спів" (7-9 років).

Вітаємо з перемогою!