Абсолютна перемога

Двадцятого листопада в місті Суми відбулися обласні змагання «РОБОТРАФІК- 2020». Основне завдання змагань – популяризація науково-технічної творчості, створення умов для організації високомотивованої діяльності по створенню і програмуванню роботизованих систем. 


Участь у змаганнях взяли 8 команд: 5 із Сум, 1 із Охтирки й 2 із Глухова. Наше місто представляли: команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, яка вперше брала участь у змаганнях, та команда Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою. 
До складу команди МЦПО увійшли вихованці гуртка «Робототехніка»: Сагайдак Даніїл, Васильченко Гліб та Антоненко Кирило, який був наймолодшим учасником. Під керівництвом тренера, Сагайдака Павла Миколайовича, вихованці центру досконало вивчали правила змагань та наполегливо готувались до участі, програмуючи та створюючи роботів, бо основним завданням було створення автономного роботизованого транспортного засобу по двом категоріям:
A. Рух моделі, яка здатна самостійно пересуватись відповідно до розмітки дороги та сигналів світлофорів, а також враховувати поточну ситуацію на «дорозі» і можливих «пішоходів».
B. Рух моделі, яка здатна за найменший проміжок часу подолати трасу, не покидаючи свою смугу руху.

221050
Третьою категорією завдань у змаганнях була підготовка та проходження тесту на знання правил дорожнього руху.
У категорії «А» виступав Сагайдак Даніїл і виборов перемогу. У категорії «В» виступав Васильченко Гліб і теж став переможцем. Тести з правил дорожнього руху проходив Антоненко Кирило й набрав максимальну кількість балів (40).

221049

За підсумками результатів всіх категорій команда Глухівського центру позашкільної освіти, яка має назву «Smart-choice» виборола перше місце й стала переможцем змагань. 

221048
За перемогу, команда отримала диплом, а учасники були нагороджені конструкторами для створення програмуючого робота. 
Рішення журі та оргкомітету обласних змагань «Роботрафік – 2020» було визначено, що команда глухівчан «Smart-choice» представлятиме Сумську область на Всеукраїнських змаганнях у місті Києві у лютому 2020 року. То ж побажаємо їм успіхів та вдалого виступу. 
Кер. гуртка Сагайдак П.М.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56