Кружляє осені вуаль

Життя природи починається з ранньої весни, розквітає і повниться красою серед гарячого літа, дарує нам щедрі плоди з рук багатої барвистої осені.

Ми закохуємось у прекрасне, бо кожна пора року милує наш зір, бентежить серце і не дозволяє нам залишатися байдужими. Краса окрилює душу, нашіптуючи їй слова, які лягають рядочками на аркуш паперу, утворивши вірш – переспів побаченої і відчутої містерії дива. Осінь не лише багата на смаколики, вона ще різнобарвна золотава фея ніжності і захвату. Отож, споглядаючи її, мимоволі присвячуємо їй свої оди.

120909

Саме для того, щоб нагадати, що осінь прекрасна пора 11 листопада в ошатно прибраній залі  проведено літературний вечір «Кружляє осені вуаль», який підготували та провели Людмила Шишко, Валентина Пискун та Галина Лісненко. Присутні із захватом слухали вірші, пісні, а під кінець вечора прозвучали поради як уникнути осінньої хандри.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради