Українсько-чеський бізнес-форум

19 листопада 2019 в рамках офіційного візиту Прем'єр-Міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства ЧР в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Чеську бізнес-делегацію, до якої увійдуть представники різних секторів економіки, очолює президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі.

Очікується, що Прем'єр-міністр Чеської Республіки та Віце-Прем'єр-Міністр, Міністр промисловості і торгівлі Чехії особисто відкриють бізнес-форум та привітають його учасників.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

Детальна програма заходу та список чеських компаній з побажаннями щодо можливої кооперації будуть об'явлені додатково.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою.

Вартість участі у заході: 480 грн. (вкл. ПДВ), для членів ТПП України - 360 грн. (вкл. ПДВ)

Партнерство: Для компаній, які прагнуть підвищити свою пізнаваність та презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників та гостей Форуму, пропонується можливість виступити партнером Форуму.

Контакти для довідок: тел. (044) 461 98 08, Ольга Сухенко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Ольга Бондаренко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)