Стартувала олімпіада

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнівської молоді 2 листопада в закладах загальної середньої освіти міста стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Відповідно до умов проведення в 2019-2020 н.р. усі олімпіади відбудуться в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3.

Розпочався ІІ етап з  української мови та літератури та закінчиться 22 грудня олімпіадою з трудового навчання.

Талановиту молодь привітали Мар´яна Васильєва, заступник міського голови, Людмила Васянович, начальник відділу освіти Глухівської міської ради.  Про умови проведення олімпіади розповіла Валентина Дячкова, завідувач методичним кабінетом.

В урочистому  відкритті взяли участь кращі танцювальні колективи та виконавці Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Учасникам побажали  творчого натхнення  та вагомих досягнень.