Сьогодні ми вітаємо працівників соціальної сфери Глухова з професійним святом.

Зі словами вдячності та побажаннями миру й добра до них звернулась секретар міської ради Олена Демішева, яка урочисто вручила Почесні грамоти Глухівськоі міської ради:

БІРЮК Ірині Володимирівні, головному спеціалісту відділу призначення допомоги, компенсації та соціальних гарантій управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.
БОРИСЕНКУ Валерію Олександровичу, головному спеціалісту відділу з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації та соціальних виплат управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.

БУТЕВИЧ Інні Володимирівні, молодшій медичній сестрі Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.
ДЕГТЯР Ользі Анатоліївні, провідному фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості.
ЗАЙЧИК Наталіі Віталіївні, заступнику начальника відділу по взаємодії з роботодавцями Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості.
КОЛЕСНИК Надіі Петрівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.
РУДЕНОК Анжелі Віталіївні, заступнику начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.
СЕМЕНІХІНІЙ Оксані Іванівні, провідному спеціалісту Глухівського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.
ЮДЕНИЧ Олені Ерастівні, завідувачу відділенням соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.
ЧАЙЦІ Тетяні Володимирівні, молодшій медичній сестрі Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.
ШУМ Оксані Миколаївні, завідувачу відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.
ШУТЬКО Мар’яні Вікторівні, практичному психологу територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.