Увага! Конкурс з вибору виконавця  енергетичного аудиту

Глухівська  міська рада в рамках Механізму Підтримки  послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)  оголошує конкурс з вибору виконавця  повного енергетичного аудиту  у Глухівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садочок) «Чебурашка».

Для підготовки конкурсної пропозиції, зацікавленим учасникам в конкурсі надається технічне завдання на виконання послуги з проведення енергетичного аудиту.

Технічне завдання доступне за посиланням:

Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: 11 листопада 2019 року до 12:00 за київським часом.

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції:

поштовим зв’язком або особисто на адресу  Глухівської міської ради – 41400, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка,6, каб. 10

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 13 листопада 2019 року.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається відділом енергоменеджменту та підтримки підприємництва  за адресою:

41400, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка,6, каб. 10