Скликане засідання сесії не відбулось за відсутності кворуму

Сьогодні на 10.00 год. було скликане чергове засідання сесії Глухівської міської ради. На розгляд депутатів виносились близько 40 проектів рішень. Проте, опозиція, до якої входять фракції Воля народу, БПП Солідарність, Укроп, проігнорували засідання та не з’явились у повному складі.

 Лідер опозиції, голова фракції Воля народу та колишній мер Глухова, Юрій Бурлака не один раз публічно заявляв про те, що на засідання сесій міської ради контрольовані ним депутати не ходитимуть. Він пояснює це тим, що Секретар міської рад Олена Демішева не реєструє депутатів, які на його думку, давно вже мають зайти в депутатський корпус після проведеного опозицією ще в минулому році відкликання за народною ініціативою депутатів з промерської коаліції. 

311111

Необхідно наголосити на тому, що на теперішній час суди й досі розглядають низку позовів щодо незаконності проведення самої процедури відкликання.  Варто зазначити, що нині депутатський корпус Глухівської міської ради  налічує необхідну для кворуму  кількість чинних депутатів.  Але шантаж з боку опозиції триває. 

311108

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56