Про проведення громадських слухань

«У відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 26.12.2019 о 13.00 у актовій залі Глухівської міської ради по вул. Шевченка, 6 відбудуться громадське обговорення проекту детального плану території по вул. Києво-Московській (початок вулиці непарна сторона)       м. Глухів Сумської обл.

Замовник – виконавчий комітет Глухівської міської ради

Розробник – ФОП Якименко В.І.

Проект детального плану території можна переглянути у відділі містобудування та архітектури міської ради та на офіційному сайті Глухівської міської ради.

Зауваження та пропозиції від громадськості приймаються відділом містобудування та архітектури Глухівської міської ради. до 23.12.2019

Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 41400, м. Глухів,                    вул. Спаська, 15, відділ містобудування та архітектури міської ради, (05444)24174, arhgl@ukr.net.

Анонімніпропозиції (зауваження) не розглядаються.

Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Хренов Олександр Олександрович.

Спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:на офіційному сайті Глухівської міської ради.

За інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Глухівської міської ради