Зустріч студентів ГНПУ з фахівцями соціальної сфери

09 жовтня 2019 року до студентів Глухівського національного педагогічного університету ім О.Довженка завітали директор територіального центру соціального обслуговування населення Глухівського міської ради Світлана Ніколаєнко, начальник служби у справах дітей Глухівського міської ради Ірина Галушка та завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру Олена Юденич.

Зустріч організувала кандидат політичних наук, доцент ГНПУ Слінченко Лариса Володимирівна.

Метою зустрічі стало ознайомлення майбутніх фахівців соціальної сфери з досвідом та специфікою роботи вищезазначених служб міста.

Інформація про діяльність служб викликала зацікавлення у студентів, про що свідчила значна кількість запитань та жваве обговорення.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування        населення Глухівської міської рад