Висловлюємо співчуття

З глибоким сумом колектив виконавчого комітету Глухівської міської ради сприйняв звістку про смерть Тарасової Галини Петрівни. Її життєвий шлях нерозривно пов'язаний з древнім містом Глуховом, у якому вона народилася, навчалась та самовіддано й наполегливо працювала.

13 років трудового шляху промайнули у вирі освітянського життя, де Галина Петрівна зарекомендувала себе справжнім майстром, педагогом-професіоналом, пройшовши шлях від вихователя, вчителя, старшої піонервожатої до методиста з кадрової роботи Глухівського міського відділу народної освіти.

7 березня 1984 року розпочала службу у виконавчому комітеті Глухівської міської ради народних депутатів на посаді завідувача інструкторським відділом. Згодом обіймала посади керівника секретаріату Ради (з 1994 року) та керуючої справами виконкому (з 1998 року по 2005 рік).

Галина Петрівна була досвідченим керівником, кожного дня віддавала багато сил та енергії для вирішення соціально-економічних питань міста. Набуті знання та багатий досвід у роботі постійно передавала колегам. Їй були притаманні чуйність, уміння вислухати і порадити та, разом з тим, принциповість і твердість характеру. Своїм багаторічним і відповідальним ставленням до праці Галина Петрівна заслужила великий авторитет не тільки у колег по роботі, членів виконавчого комітету, депутатів міської ради, голів будинкових та квартальних комітетів, а й у глухівчан. Її занесено до Книги Пошани Глухівської міської ради.

Висловлюємо слова підтримки рідним та близьким. У цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо ваше горе та підтримуємо вас. Вічна пам’ять…