Майстер - клас з малювання

Сьогодні в читальній залі Глухівської районної бібліотеки панувала творча атмосфера. Напередодні Дня художника в рамках КіноКлубу "Естет" відбувся майстер - клас з малювання.

Володимир Деньгуб, студент магістратури ГНПУ ім. О. Довженка, навчав присутніх техніці малювання персонажів аніме. Перш за все всі переглянули японський мультфільм, потім вчилися малювати портрети героїв. Володимир Деньгуб - художник - самоучка. Ще в одинадцять років зацікавився таким малюванням і почав вдосконалював свою майстерність за допомогою книг, пізніше - через інтернет. Картини створює акварельними олівцями.

На майстер - клас прийшли дітки з мамами, підлітки, студенти і дорослі. Було цікаво, всі натхненно працювали і залишилися задоволені першим заняттям з Володимиром Деньгубом. Але це ще далеко не кінець, він ще буде проводити майстер - класи по цій техніці малювання. Слідкуйте за анонсами.