Майстер – класи психологічних технік

Територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради,  пропагуючи серед людей поважного віку активний та здоровий спосіб життя, що формує активне довголіття, започаткував в рамках проведення Фестивалю людей поважного віку «Листопадом стеляться літа» проведення психологічних майстер – класів.

4 жовтня такі майстер – класи пройшли в територіальному центрі. Один з них трансформаційна гра «Колесо життя», який провела викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка  Курант Оксана. Під час заходу учасники відпрацювали техніки, за допомогою яких можна навчитися ефективно планувати день, правильно ставити цілі, свідомо виділяти час на важливі і корисні справи. Пенсіонери спробували візуалізувати свої цілі тим самим скласти алгоритм дій щодо їх досягнення; дізналися наскільки точно вони відчувають час.

Чи можна впоратися з поганим настроєм? Психологи всього світу вважають, що за допомогою мистецтва можна вилікувати і тіло і душу людини. Невипадково в наш час все більш популярною стає арт-терапія - поліпшення самопочуття за допомогою творчості. Зіткнення з прекрасним допомагає поліпшити своє душевне і фізичне здоров'я. Образне мислення, яке розвивається в будь-якій творчій діяльності, допомагає легше вирішити будь-яку проблему.

Терапія творчістю - це природний, безпечний і ефективний метод самозцілення. Неважливо, чим саме ви займаєтесь - вишиваєте хрестиком або складаєте фігурки з паперу. Головне - дати собі можливість висловити те, що накипіло всередині, дозволити проявити свої почуття після неприємностей. Вже саме вираження емоцій знімає напругу.

Другий майстер – клас «Терапія творчістю» провела психолог територіального центру Шутько Мар’яна. Присутні на занятті мали можливість втілити в життя свої творчі ідеї створивши власні ляльки - мотанки, почули багато цікавої інформації та отримали масу позитивних емоцій, адже, робота руками допомагає зосередитись, заспокоїтись та зняти напругу.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради