Жіноча краса з роками не в’яне

 

Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Із давніх - давен людство звертається у піснях, поемах, віршах до жінки, до своєї матері, уславляючи її.

Мати дарує людині життя, надихає на добрі справи, віддає все, що має: тепло своєї душі, своє серце і безмежну любов. З прадавніх часів в українській культурі, на відміну від інших культур, утверджувалось особливе шанобливе ставлення до жінки як до берегині роду. Її оспівували в піснях, звеличували у віршах, закріплюючи тим самим на поведінковому рівні установки пошани, а подекуди й поклоніння.

071627

3 жовтня  у рамках проведення Другого фестивалю людей поважного віку «Листопадом стеляться літа» територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради спільно з Глухівським краєзнавчим музеєм провели захід «Жіноча краса з роками не в’яне» присвячений жінці та її красі. Родзинкою заходу стало дефіле жінок поважного віку в українських вишиванках. Майстри перукарської справи Глухівського вищого професійного училища Румянцева Марина та Непомнящих Наталія разом зі студентами зробили модні зачіски та святковий макіяж. Жінки поважного віку довели, що в будь – якому віці жінка залишається жінкою, милою, доброю, красивою, чарівною, жіночною.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56