Універсальний спортсмен

Люди «золотого» віку – це покоління з життєвою мудрістю і багатим досвідом. Після виходу на заслужений відпочинок відвідувачі територіального центру соціального обслуговування Глухівської міської ради не втратили інтересу до життя.

Навпаки - у них з’явився час для самореалізації, активного дозвілля та занять спортом. На третій день міського Фестивалю людей поважного віку «Листопадом стеляться літа» 2 жовтня пенсіонери продемонстрували свій запал і відмінну спортивну форму під час змагань «Універсальний спортсмен». Команди «Білий птах» і «Метеор» під час змагань продемонстрували неабиякі швидкість, спритність та влучність. Разом зі спортивними кураторами Катею Фесенко та Миколою Колтаковим спортсмени поважного віку долали перешкоди, проходили естафети.

071623

071624

071622

 Бадьорі, енергійні жінки поважного віку довели, що роки для них - поняття умовне, а спорт, позитивні емоції та дружнє спілкування додають життєвого тонусу. За підсумками змагань – перемогу здобула команда «Білий птах» З нагоди свята наприкінці заходу учасникам змагань вручили подяки та солодкі подарунки. Наші спортсмени ще раз довели, що спорт — це здоров’я, здоров’я — це життя!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56