День працівників освіти

Традиційно в першу неділю жовтня приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Сонце стає лагідним і бажаним, небо – синім і глибоким. Усі фарби стають насиченими і теплими. Це день, коли звучать слова подяки педагогам за їх невтомну працю, за їх творче вміння сіяти в дитячі серця зерна Любові, Добра, Справедливості.

3 жовтня 2019 року у міському Палаці культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти. Педагогів міста привітали в.о. міського голови Олена ДЕМІШЕВА, заступник міського голови Маріанна ВАСИЛЬЄВА та начальник відділу освіти Людмила ВАСЯНОВИЧ.

За сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління грамотою міського голови нагороджені: Любов АНТОНОВА, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ №1, Антоніна БОНДАРЕНКО, завідувач педагогічних практик Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Оксана ЗЕМКА, викладач фахових дисциплін Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Людмила ГРИЦЕНКО, вихователь-методист Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Журавка», Тетяна КАГАНЦОВА, методист дослідницько-експериментального відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти, Людмила КАПЕЛЬКО, вихователь-методист Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Ромашка», Федір КОЛТАЧИХІН, директор Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи, Ірина КОРОБКОВА, викладач історії та соціально-економічних дисциплін Глухівського медичного училища - комунального закладу Сумської обласної ради, Олександр ПРИМАКОВ, керівник фізичного виховання Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище», Олена РИБАЛКО, методист методичного кабінету відділу освіти Глухівської міської ради, Лариса САМОЩЕНКО, учитель математики Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, Олена ТРОША, викладач математики Глухівського медичного училища - комунального закладу  Сумської обласної ради, Лариса ШПЕТНА, завідувач Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зірочка».

Грамотою відділу освіти міської ради нагороджено: Лесю КИСЛЕНКО, учителя української мови та літератури Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Олега ДАВИДЕНКА, учителя трудового навчання Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Наталію ХІМАН, учителя біології Глухівського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4, Світлану МОВЧАН, музичного керівника закладу дошкільної освіти Глухівського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня  №5, Олену ЛЕВЧЕНКО, учителя інформатики Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Ольгу ГАЛУШКО, вихователя Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Чебурашка», Ольгу КАШТАЛЬЯН-ЯМНІК, вихователя-методиста Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Фіалка», Валентину КАРАВАЙКО, вихователя Глухівського дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини)  «Світлячок».

Вінцем урочистої програми став святковий концерт за участю виконавців міського Палацу культури та запрошеного гостя – соліста народної аматорської студії естрадного вокалу Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Леоніда ВІВСЮКА.

Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!