УВАГА! Оголошення про початок перетворення Глухівської ЦРЛ

Доводимо до Вашого відома, що Глухівська центральна районна лікарня на підставі рішення десятої сесії першого пленарного засідання Глухівської міської ради

від 27.09.2019 року № 371 «Про припинення Глухівської центральної районної лікарні код ЄДРПОУ 02007517 шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Глухівська  міська  лікарня» Глухівської міської ради» перебуває в стані припинення шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Глухівська  міська  лікарня» Глухівської міської ради згідно чинного законодавства України. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до Глухівської ЦРЛ встановлюється протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо його реорганізації (перетворення).

Голова комісії з перетворення Глухівської центральної районної лікарні                                                                           С.В.Носков