Привітали працівників освіти

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Тож, сьогодні в Глухівському міському палаці культури відбувся  святковий концерт-привітання до Дня працівників освіти

Освітян привітала в.о.міського голови Олена Демішева та урочисто вручила Почесні грамоти Глухівської міської ради з нагоди  професійного свята-Дня працівників освіти України:

АНТОНОВІЙ Любові Федорівні, учителю зарубіжної літератури, російської мови Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

ЗЕМКЦІ Оксані Валеріївні, викладачу фаховий дисциплін Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у навчання і виховання студентської молоді, високий професіоналізм.

ГРИЦЕНКО Людмилі Яківні, вихователю-методисту Глухівського  дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Журавка», за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

КАГАНЦОВІЙ Тетяні Миколаївні, методисту дослідницько-експериментального відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти, за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

КАПЕЛЬКО   Людмилі Григорівні, вихователю-методисту Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Ромашка», за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

КОЛТАЧИХІНУ   Федору Геннадійовичу, директору Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи, за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

КОРОБКОВІЙ Ірині Петрівні, викладачу історії та соціально-економічних дисциплін Глухівського медичного училища - комунального закладу Сумської обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, результативність роботи по розвитку професійно-компетентного майбутнього медичного спеціаліста.

ПРИМАКОВУ Олександру Миколайовичу, керівнику фізичного виховання Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище», за високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в навчальному закладі.

РИБАЛКО  Олені Миколаївні, методисту методичного кабінету відділу освіти Глухівської міської ради, за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

САМОЩЕНКО  Ларисі Андріївні, учителю математики Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

ТРОШІ Олені Володимирівна, викладачу математики Глухівського медичного училища - комунального закладу  Сумської обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, активне використання та поширення серед колег інноваційних методик навчання і виховання.

ШПЕТНІЙ Ларисі Валеріївні, завідувачці Глухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зірочка», за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.