І осінь життя є прекрасною

Другий день фестивалю для людей поважного віку «Листопадом стеляться літа» припав саме на 1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Саме в цей день у міському палаці культури героями святкової програми «І осінь життя є прекрасною» стали подружні пари, які прожили разом 40 і більше років. Сімейні пари: Костянтин та Наталія Клименки, Алла та Олександр Андрєєви, Людмила та Ігор Шишко ділились із присутніми секретами свого щасливого шлюбу, секретами виховання онуків та своїми захопленнями. Свято було по сімейному щире та романтичне. Винуватців торжества привітали святковим концертом Лариса Сидоркіна, Тетяна Карпенко, Сергій Іванченко, Сергій Новобранний, Юлія Демідчик та Сергій Бутко. У їх виконанні прозвучали музичні композиції як сучасні так і пісні молодості учасників святкової програми.

У фойє міського палацу культури було розгорнуто виставку «Світи захоплень». Свої роботи презентували Ольга Петрук (ляльки - мотанки), Євгенія Литвин (вишиті рушники), Наталія Мельник (газетоплетіння), Альбіна Дерюгіна (іграшки амігурумі), Надія Хлонь (фотовиставка).

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради