Міжнародний день людей похилого віку

До Міжнародного Дня людей похилого віку 01-02 жовтня 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти міста проведені тематичні виховні години, бесіди: «Зігріймо серце добротою», «Іде на зустріч юним мудрість сивочола», «Мудрі та багаті літами», «Хто про старих дбає, той гідною людиною зростає», «Старших шануйте. Як батька, а молодих, як братів», «Шануймо старість», «1 жовтня - Міжнародний День людей похилого віку», «Люди похилого віку поруч.
030955
030956
030951
030952
030953
Дбаємо та шануємо», «Поважай, шануй, допомагай», «А в пам'яті залишаться дзвінки роки», «Добром забуте серце обігрійте», «Душі людської доброта», «Старість наших батьків – це наша старість»; години спілкування «Чого нас вчать дідусі і бабусі?», «Моїм рідненьким дідусю й бабусі, скажу спасибі й низько поклонюся»; години спілкування для учнів 1-4 класів з використанням фотографій бабусь та дідусів «Хто про старих дбає, той гідною людиною зростає»; години спілкування для учнів 5-11 класів «Милосердя і доброта – людства два крила»; організовано флешмоб «Вітання людям похилого віку»; творча лабораторія «Напишу листа бабусі. Напишу листа дідусю»; конкурс малюнків «Сивина на скронях – мудрість у очах».
Учні закладів загальної середньої освіти міста брали участь у волонтерській акції «У День ветерана до ветерана». Волонтери побували в гостях у своїх ветеранів, вітали зі святом, організовували душевні волонтерські посиденьки. Учні відвідували пенсіонерів та допомагали по господарству.
У бібліотеках закладів загальної середньої освіти були організовані виставки літератури «Милосердя і доброта – людства два крила».

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56