Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек в Глухівській центральній районній бібліотеці пройшов гамірно, цікаво, з сюрпризами і подарунками. Для користувачів бібліотеки була організована фотозона «Час читати», де всі бажаючі перепочивали в зручному кріслі, читали книги чи зігрівалися після дощової погоди  горнятком кави.

Ті, хто збирається ще подорожувати – мали можливість вибрати книгу чи журнал до смаку з великої валізи «Мандруємо з книгою». Не забули бібліотекарі назвати читачів, які отримали ювілейні номери. На абонементі це Марія Камзельова №1, Валентина Савченко №100, Олена Володська №500, Поліна Лисиця№1000. В читальній залі перший номер в цьому році отримала Галина Мороз, №100 – в постійного читача Миколи Жмурка, а студентці  педагогічного університету Тетяні Синєгуб дістався №500.

Всі читачі в цей святковий день (а їх було більше 80-ти), разом з книгами отримали книжкові закладки з адресами електронної пошти, сайту та розпорядку роботи бібліотеки.

Багато хто з користувачів бібліотеки брав участь в акції – розіграші «Сюрприз у подарунок» і виграв різні подаруночки, такі як олівець, гумка, зошит, цукерка. А студентці ГНПУ ім. О. Довженка Анні Фесенко пощастило виграти безкоштовну перереєстрацію на новий 2020 рік.

Не тільки читачі в цей  отримували дарунки. Бібліотекарі також приймали подарунки від вдячних користувачів – чи то добре слово, побажання, чи папір для різних звітів та планів, чи, навіть, тортик, щоб життя підсолодити. А поетеса Ірина Колтакова подарувала літературно – краєзнавчий альманах «Поетична топоніміка – 2», де надруковані її нарис про с. Береза та два вірша про це мальовниче село, один з яких став піснею на  музику  Миколи  Крючкова.   Вірші І. Колтакової вже 10 років публікуються і в латвійському літературному альманасі, бо вона народилася в Латвії. Останній з таких випусків бібліотекарі також отримали від неї в дар.

В читальній залі користувачі та активісти бібліотеки знаходили себе на світлинах різних років в фотоколажі «Бібліотека вчора, сьогодні, завтра».

Після полудня всі поспішали до читальної зали на презентацію книги поезій Ганни Іванівни П’явки «Батьківщинне, рідне, сокровенне», яка пройшла в теплій, родинній, по осінньому затишній атмосфері.