Засідання робочої групи для проведення операції "Урожай-2019"

03.09.2019 року було проведено засідання робочої групи для організації проведення в місті Глухові операції «Урожай-2019»,  створеної на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.08.2019 № 443-ОД

«Про організацію проведення в Сумській області операції «Урожай-2019», з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії для громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки, сільськогосподарських товаровиробників щодо неухильного виконання під час провадження діяльності вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, питання оподаткування, оформлення використання найманої та оплати праці, здійснення моніторингу діяльності суб’єктів господарювання сільськогосподарського напряму на відповідність обсягів реалізації (виробництва) ними продукції наявним площам землі, виробничим та трудовим ресурсам для встановлення можливих фактів недоотримання надходжень до бюджетів усіх рівнів.