Радіаційний фон по території міста Глухова та Глухівського району (середній показник за серпень 2019 року)

Глухівський міськрайонний відділ ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснює моніторингові дослідження потужності експозиційної дози гамма-випромінювання в повітрі по контрольних точках.

Моніторингові заміри радіаційного фону постійно проводяться в одному і тому ж місці в один і той же час для достовірності результатів. За проведеними замірами потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання вираховується середній показник за місяць.

Результати досліджень свідчать, що розподіл середньомісячної потужності експозиційної дози гамма-випромінювання у серпні поточного року на території Глухівщини не перевищує природного фону.

Радіаційний фон за серпень0,11 мкЗв/год.

Завідуюча Глухівського відділу Сумського лабораторного центру МОЗ України                  Марина Матвієнко