Серпнева конференція педагогічних працівників

Традиційно освітяни міста зібралися 30 серпня 2019 року у міському Палаці культури на урочисті зібрання, щоб підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік і окреслити пріоритетні завдання на 2019-2020 навчальний рік.

Модератором конференції виступила Алла Матосова, начальник відділу освіти Глухівської міської ради, яка привітала присутніх, побажала успіхів та здобутків, а також означила вимоги розвитку нової української школи. У своїй доповіді «Про підсумки роботи закладів освіти міста в 2018-2019 навчальному році та пріоритети розвитку на 2019-2020 навчальний рік» виступаюча підвела підсумки роботи у 2018-2019 навчальному році та окреслила пріоритети розвитку на 2019-2020 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь Олена Демішева, секретар міської ради, Олена Ковальова, голова міськрайонної профспілки працівників освіти, педагогічні працівники міста, керівники закладів освіти, їх заступники, вчителі, викладачі, батьки, ветерани педагогічної праці. З вітальним словом до учасників конференції звернулася секретар міської ради Олена Демішева та вручила грамоти й подарунки переможцям міських оглядів-конкурсів: - на кращу підготовку до нового навчального року: ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (директор Маринченко Е.О.),

ДНЗ «Журавка» (завідувач Божко С.В.);

- на кращий навчальний кабінет математики ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (завідувач кабінетом Горий В.В.)

та кабінет інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (завідувач Зінчук О.В.).

За високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, плідну педагогічну діяльність грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації були нагороджені: Маслюк С.М., учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Мєшкова О.С., учитель початкових класів ЗОШ №2, Пустова О.П., вихователь-методист ДНЗ (ясла-садок) «Зірочка», Суровицька М.П., учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Фесенко Н.І., вихователь ДНЗ (ясла-садок) «Фіалка», Шевченко Ю.В., учитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Приходько Л.І., методист відділу освіти, була нагороджена Подякою Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти за організацію проведення ЗНО в місті.

Також були нагороджені грамотами й подарунками переможці ХХVІІ міських спортивних ігор школярів. У цьому році за підсумками ігор І місце посіла команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (директор Терещенко І.І .),

ІІ місце виборола команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (директор Калиновська І.М.),

а ІІІ місце - команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Юдіна О.О.). Відділ освіти Глухівської міської ради вітає з початком нового навчального року всіх, хто віддає свої знання, вкладає в учнів частку свого серця і душі і бажає всім міцного здоров’я, натхнення, наснаги, терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку! Щасливого й мирного 2019-2020 навчального року!