Сьогодні в Глухові пролунав Перший дзвоник

Свято Першого дзвоника в Глухові директори закладів середньої освіти вирішили провести 2 вересня. Тож, по всіх школах сьогодні пройшли урочисті лінійки. Також, саме сьогодні розпочнеться учбовий процес, і діти сядуть за парти.

Представники міської влади привітали дітей, батьків,педагогічні колективи з початком нового навчального року. В.о.міського голови Олена Демішева долучилась до урочистих заходів у ЗОШ№3. Вона привітала всіх зі святом і публічно наголосила на тому, що неофіційні збори коштів у школах мусять відійти у небуття, а контроль за виконанням цього рішення покладається саме на директорів шкіл.

Перші кроки в шкільне буремне життя зробили першачки.

Із цією визначною подією в житті дітей щиро привітав директор учбового закладу Едуард Маринченко.

Вся шкільна дружна родина з теплом і любов’ю прийняла новачків до свого колективу.