На гостину в бібліотеку

Гамірно цього ранку, 29.08.2019 р, було у Глухівській районній бібліотеці для дітей. Це вихованці дитячого садочка «Ромашка» разом зі своїми вихователями завітали до нас у гості, на гостину. Бібліотекар Балюк Н.В. провела для них екскурсію «Разом з книгою відкриваємо світ» всіма залами бібліотеки.

Діти із задоволенням розглядали дитячі книжечки, журнали та уважно слухали бібліотекаря про послуги, які надаються у бібліотеці. Та на цьому знайомство з бібліотекою не закінчилося. Бібліотекар Обуховська Т.М. весело спілкувалася з дітьми, гралася з ними, загадувала їм загадки. По закінченню заходу діти подивились цікаві мультики. Ми сподіваємось, що після таких цікавих зустрічей наших читачів побільшає у бібліотеці.