Благоустрій - справа спільна!

Шановні жителі міста Глухова!

Звертаємось до вас із проханням дотримуватись норм і правил благоустрою, передбачених Законом України “Про благоустрій населених пунктів” колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, громадські організації просимо навести лад на закріплених територіях, вулицях, в парках, скверах, зонах відпочинку.

Нагадуємо! Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); стоянка транспортних засобів на газонах; самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами; несвоєчасне косіння газонів, забур’яненість; зливання господарських стоків у стічні канави.
Зокрема до «Дня міста» та «Дня знань» які святкуються в нашому місті 1 вересня просимо привести до належного вигляду прилеглі території до будівель, провести покіс газонів, прослідкувати в якому стані фасади Ваших будівель, якщо потрібно провести опоряджувальні роботи. В разі недотримання правил благоустрою, порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.
Переконані, що спільними зусиллями ми перетворимо місто Глухів на ошатне і комфортне для проживання місто!
Згідно інформації Відділу містобудування та архітектури Глухівської міської ради.