Профорієнтація під час канікул

Літо для школярів – це пора не тільки відпочинку, а й можливість задуматись над своїм професійним вибором. Правильний вибір професії є важливою ланкою у житті кожного школяра. 12.08.2019 році Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості продовжила проводити профорієнтаційну роботу в заміському оздоровчому дитячо-юнацькому таборі «Сонячний» з учнівською молоддю.

Під час проведення профорієнтаційного заходу фахівець служби зайнятості розповіла про важливість правильного вибору професії з урахуванням трьох основних факторів, послуги служби зайнятості для школярів. Фахівець пояснила школярам, що обрана професія приносить людині задоволення роботою, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною та творчою. Для того, щоб зробити свідомий вибір необхідно мати чітке уявлення про свої інтереси, здібності, нахили, проаналізувати ринок праці, а також визначити сферу діяльності та перелік підходящих для себе професій. Також спеціаліст проводила різноманітні профорієнтаційні ігри: «Злови професію», «Професія на літеру», «М’ячик», «Від предмета до професії» . Вони викликають неабиякий інтерес в учнів та сприяють підвищенню їхньої обізнаності у світі професій. Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм задоволення, а суспільству користь.