«Жити - це здорово»

07.08.2019 на базі табору «Сонячний» відбувся захід: «Жити - це здорово» за участю Відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру обслуговування населення Глухівської міської ради та Глухівського відділу поліції.

В ході зустрічі  дітей ознайомили з діяльністю відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді, провели бесіду «Жити – це здорово!», в якій зачепили тему здоров’я, шкідливих звичок, здорового способу життя, психологічного здоров’я підлітка та профілактика дитячого суїциду; інспекти патрульної поліції Глухівського відділу поліції  ознайомили дітей із засобами індивідуального захисту, спеціальними засобами, що застосовуються під час виконання службових завдань (гумові кийки, кайданки, сльозогінні балончики) та роз’яснено в яких випадках вони застосовуються. Діти мали можливість поміряти бронежилет, потримати кайданки, посидіти в патрульній машині, увімкнути проблискові маячки та звуковий сигнал.