Офіційне повідомлення

У зв’язку з поширенням в соціальних мережах деякими депутатами Сумської обласної ради неправдивої інформації щодо звільнення деяких працівників Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради, інформуємо громадськість, що в квітні 2019 року внаслідок непрофесійних дій працівника Управління Сороки Вікторії Миколаївни нею одноосібно було помилково здійснено подвійне нарахування субсидій пенсіонерам міста Глухова 2 072 особам на загальну суму  близько 4 мільйонів 300 тисяч гривень коштів Державного бюджету України.

Все це спричинило ситуацію при якій отримувачі помилково нарахованих коштів були змушені повертати їх через банківські установи сплачуючи при цьому комісію банку своїм коштом, витрачати час, привозити платіжні документи до Управління. Станом на сьогоднішній день не повернуто близько 770 000 гривень коштів Державного бюджету.

При цьому практично всі працівники Управління та територіального центру витратили багато часу, ресурсів на підготовку, розрахунок та доставку повідомлень з цього приводу до мешканців міста.

Зазначені обставини встановленні на підставі ретельно проведеного службового розслідування, отриманої інформації від компетентних інстанцій та організацій.

Враховуючи значний матеріальний збиток, суспільний резонанс, принцип персональної відповідальності за такі дії передбачений чинним законодавством, керівником Управління було прийнято рішення про звільнення СОРОКИ В.М. з займаної посади з покладанням матеріальної відповідальності по тим сумам які не зможуть бути повернуті внаслідок об’єктивних причин.

Остаточний розрахунок таких сум буде проведено на початку нового опалювального сезону, тому звертаємося до мешканців міста, які помилково отримали кошти повернути їх на вказаний рахунок в повідомленні.

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради приносить свої вибачення за доставлені незручності та просить всіх заінтересованих осіб відповідально віднестися до ситуації, що виникла внаслідок непрофесійних дій СОРОКИ В.М.

Стосовно звільнення працівника Управління Сороки С.І., який є депутатом Глухівської міської ради, його звільнено за систематичне протягом декількох місяців порушення трудового розпорядку та недотримання вимог виконавської дисципліни. Звільнення зазначених осіб проведено у відповідності до вимог чинного трудового законодавства з дотриманням процедури.

Начальник УСЗН Глухівської міської ради                                                     Р. ПАВЛЕНКО