Офіційне повідомлення

Шановні глухівчани! У зв’язку з тим, що мешканці міста масово звертаються з питаннями, вирішення яких належать до повноважень депутатів міської ради, повідомляємо Вас про несприятливу ситуацію, що склалась у депутатському корпусі Глухівської міської ради.

16 липня засідання сесії було відкрито. На розгляд депутатів виносилось більше 30 нагальних питань, серед яких: прийняття бюджету, виділення земельних ділянок учасникам АТО, перетворення Глухівської лікарні, соціальні виплати багатодітним та онкохворим, забезпечення проведення процедури гемодіалізу для людей з важкими захворюванням нирок тощо.

10 0
Але за ініціативи голови фракції "Воля народу" Юрія Бурлаки, частина депутатів полишили залу, тому для продовження засідання сесії не було кворуму. Депутати, які ВІДМОВИЛИСЬ ПРАЦЮВАТИ: Бурлака Ю.О., Галустян В.Е.,

11 1

Гриб В.І., Громак Л.А., Гурець Е.А., Москаленко А.О., Нанай Н.І., Прокопенко В.М., Попова С.В., Савицький О.Д., Савицька І.М., Халявко М.О., Хоруженко Т.В., Рябуха А.П., Скрипник Є.В.,

11 0

Карлов А.І., Сорока С.І..
Варто зазначити, що Юрій Бурлака пояснив таку поведінку опозиції тим, що, начебто, проект бюджету їх не влаштовує. Проте, протягом 2019 року депутати від "Волі народу", "БПП"Солідарність", "Укропу" принципово ігнорували засідання постійних депутатських комісій, під час яких можна було обговорити проект бюджету, внести свої пропозиції.
Нагадаємо, що саботажники тримають місто в заручниках уже 7 місяців поспіль, і, при цьому, почувають себе впевнено й безкарно, адже на даний час не існує процедури позбавлення їх депутатських повноважень.