Вітаємо з професійним святом!

Дорогі наші торгові працівники! Ось і настало ваше професійне свято – День працівників торгівлі! Дозвольте привітати вас з цим знаменним днем
і побажати вам гарного попиту на ваші товари, ласкавих покупців і благополуччя у всьому!

З цієї приємної нагоди  Секретар міської ради Олена Демішева привітала  працівників торгівлі. За значні досягнення в розвитку торговельного обслуговування населення міста Глухова Грамотою Глухівської міської ради були нагороджені: Славко Олена Миколаївна – продавчиня магазину приватного підприємця Бушнєв С.Ф., Сергієнко Ірина Вікторівна – продавець магазину приватного підприємця Якименко О.О., Золотарьов Роман Миколайович – продавець магазину приватного підприємця Береговця М.В., Насоненко Олександр Вікторович – продавець магазину приватного підприємця Береговця В.Ф.