Вітаємо з професійним святом поліцейських!

 

 

  Шановні працівники поліції!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!  

Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, Ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої громади, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком, ми це пам’ятаємо і цінуємо вашу мужність і самовіддачу.

85ооо

         У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками – справою всього життя. Приємно, що Ваші ряди  поповнюються молодими, чесними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі. 

       Ми вдячні Вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло Вас встати на варті законних інтересів держави! 

        У День поліції ми бажаємо  Вам   міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання!

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56