Вітаємо з професійним святом поліцейських!

Шановні працівники поліції!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, Ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої громади, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком, ми це пам’ятаємо і цінуємо вашу мужність і самовіддачу.

85ооо

У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками – справою всього життя. Приємно, що Ваші ряди  поповнюються молодими, чесними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі.

Ми вдячні Вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло Вас встати на варті законних інтересів держави!

У День поліції ми бажаємо  Вам   міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання!