Адміністрація Глухівського НП "Центр надання первинної медико-санітарної допомоги" повідомляє.

З 1 квітня 2019 року Міністерством охорони здоров’я України було прийнято рішення припинити фінансування «за червоним списком» (медичне фінансування на громадян що не заключили декларації з сімейним лікарем).

У зв’язку з цим наголошуємо про необхідність укласти відповідну декларацію, відвідавши КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», за адресою вул. Києво-Московська 47, каб. №5. З собою необхідно мати мобільний телефон, копії або оригінал документу що посвідчує особу (паспорт, посвідка на постійне проживання) та ідентифікаційного коду (за наявності). Для заповнення декларації для дітей до 14 років крім свідоцтва про народження (або відповідного рішення суду, при заповненні декларації опікуном), необхідний документ що посвідчує довірену особу дитини (паспорт одного із батьків/опікуна).

Повідомляємо, що 19.06.2019р. з закладу звільнився сімейний лікар Половинка Дмитро Федорович. Якщо Ви маєте декларацію з цим лікарем, Вам також необхідно відвідати 5-й кабінет Глухівського медичного центру, маючи з собою вищезазначені документи.

Також повідомляємо, що з 01.08.2019р. у КНП «ЦПМСД» Глухівської міської ради на посаді сімейного лікаря починає працювати Тарасенко Лідія Олександрівна.