Вчора Глухів святкував День молоді!

У неділю, 30 червня, в Україні відзнали День молоді. Це свято юності, веселощів та позитиву, а також чудовий привід зібратися разом компанією і відмінно провести час. Привітав глухівчан із цим святом і міський голова Мішель Терещенко.

Він  зазначив наступне: "Молодість це найпрекрасніша пора в житті. Це час для саморозвитку, планування майбутнього, нових відкриттів і вражень, перших успіхів і звершень. Це час, коли перед вами відчинені всі двері й відкривається безліч перспектив. Ви можете подорожувати світом, вивчати багато цікавого та нового, але ми хочемо, щоб ви пишалися своєю батьківщиною – Україною. Тому не забувайте повертатися додому, щоб допомогти нам побудувати нову сучасну демократичну європейську країну, в якій захочуть жити ваші нащадки. Нам необхідна ваша енергія, мотивація, ваші прогресивні новаторські погляди та ідеї. Молоді й талановиті, ви - це наше майбутнє".

Також, він взяв участь у вітальній церемонії нагородження. За активну участь в громадському житті Глухова, підтримку молодіжного руху, формування сприятливого іміджу міста Мішель Тререщенко нагородив почесними грамотами міської ради ініціативну та активну молодь, молодіжні громадські організації та колективи, а саме:

Валуєву Тетяну – студентку Глухівського медичного училища – КЗ СОР;
Маковського Владислава – студента Глухівського медичного училища – КЗ СОР;
Петрову Катерину – студентку Глухівського медичного училища – КЗ СОР;
Терещенко Тетяну – студентку Глухівського медичного училища – КЗ СОР;
Бокову Дарю Петрівну – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Боровика Романа – студента ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Волкову Марину – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Гончаревського Владислава – студента ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Дещенко Вікторію – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Іванька Кирила – студента ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Кузьменко Анастасію – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Недобугу Анну – студентку Глухівського НПУ ім. О. Довженка
Пурис Ірину – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Саєнко Юлію – студентку Глухівського НПУ ім. О. Довженка
Сердюка Олександра – студента Глухівського НПУ ім. О. Довженка
Терещенко Альбіну – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Шкурко Тетяну – студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Ювченко Каріну - студентку ППК ГНПУ ім. О. Довженка
Воловика Олександра Юрія – вихованця молодіжної громадської організації «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»
Матюхіна Юрія – вихованця молодіжної громадської організації «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»
Медвідя Артема – вихованця молодіжної громадської організації «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»
Небилицю Дмитра – вихованця молодіжної громадської організації «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»
Самоху Юлію – вихованку молодіжної громадської організації «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»
Лукандій Альону – студентку ГАТІ СНАУ ім. С.А. Ковпака
Матюхіна Олександра – студента – ГАТІ СНАУ ім. С.А. Ковпака
Татаренко Вікторію – студентку ГАТІ СНАУ ім. С.А. Ковпака
Буйкова Олександра – депутата Глухівської міської ради, приватного підприємця
«Hot Unity» - колектив з брейк-дансу, керівник Максим Полозов
Pole sport dance studio «FreeDom» - спортивна гімнастика на пілоні, керівник Зоряна Стецу-Бабік
«Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність» - молодіжна громадська організація, керівник Кирило Ященко.