ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ

25.06.2019 в міському краєзнавчому музеї традиційно до Дня Конституції України була підготована і проведена інформаційна година «Державна символіка: історія та сучасність».

Захід розпочався в холі музею, де його співробітниками була змонтована експрес-виставка «Конституційне право громадянина України». Тут молодь дізналася про витоки та історичне коріння Української Конституції, а також про гарантовані нею основні права і свободи наших співвітчизників.

Далі зустріч проходила на базі постійно діючої музейної експозиції, де, спираючись на місцевий матеріал, учасникам пояснювалось походження та значення Державного Прапора, Державного Герба та Державного Гімна України. Особливу увагу під час заходу було приділено творчому вкладу нашого видатного земляка художника-графіка Георгія Нарбута в створення Державного Герба та Державної печатки Української держави.

У підсумку зустрічі відбувся обмін поглядами між її учасниками відносно нашої Державної символіки та атрибутики, а також стану Конституційних прав та свобод людини в сучасних українських реаліях.