Засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та патронатного вихователя

Організація роботи групи взаємопідтримки для прийомних батьків та патронатного вихователя сприяє вирішенню багатьох актуальних питань, пов’язаних із вихованням дітей у прийомних сім’ях та сім`ї, патронатного вихователя, наданням ефективної та оперативної підтримки батькам.

25 червня 2019 року відділенням соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради було організовано та проведено засідання групи взаємопідтримки.

На засіданні було розглянуто тему: «Профілактика емоційного вигорання».

Запрошена психолог територіального центру Мар`яна Шутько ознайомила  з результатами тестування прийомних батьків та патронатного вихователя за методикою діагностики рівня емоційного вигорання. Під час практичної частини учасники заходу ознайомилися зі спеціальними вправами для профілактики та усунення емоційного вигорання та на заключному етапі М. Шутько провела для учасників заходу релаксаційну вправу на подолання симптомів синдрому емоційного вигорання.

Обмін досвідом, взаємна емоційна підтримка прийомних батьків та патронатного вихователя сприяють позитивним змінам у функціонуванні сімей.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради