Випускний в Університеті третього віку

11 травня 2019 року для слухачів Університету третього віку територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради завершився дев’ятий навчальний рік.

Швидко промайнуло навчання, адже всі дні були насичені, цікаві та корисні.  І ось, настав особливий день - свято випускного в Університеті третього віку. Ця добра традиція має нову сторінку своєї історії. На цей раз святкове вручення сертифікатів провели в конференц залі Національного заповідника «Глухів».

В святково вбраній залі студентів - пенсіонерів привітали та вручили сертифікати з нагоди закінчення навчального року викладачі: Глухівського вищого професійного училища, факультет іноземної мов - Чельцова Олена, викладачі комп’ютерних курсів –Ломакіна Олена, Аместріс Дмитро та Бубнова Людмила, викладач комп’ютерних курсів Глухівської центральної районної бібліотеки.

Святковий концерт підготували учні школи мистецтв ім. Березовського, а після  концерту для всіх присутніх провели цікаву екскурсію по залах музею.

Запрошуємо нових студентів у нашу дружню родину, щоб відкрити для себе нові знання, гпрних друзів та радість спілкування.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради