Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Механізм реалізації  заходів із психологічної реабілітації за бюджетною програмою визначено постановами Кабінету Міністрів України від 12.07.2017  № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» (далі - Порядок № 497) та від  27.12.2017  № 1057 « Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» (далі – Порядок № 1057).

На виконання пункту 4 Порядку № 497 Наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597 затверджено Вимоги до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та форми акта надання послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів.

В частині вимог до суб’єктів надання послуг визначено вимоги до рівня кваліфікації фахівців, які беруть участь у здійсненні психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності за бюджетною програмою.

Враховуючи всі законодавчі акти щодо надання послух із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції та постраждалих  учасників Революції Гідності, комісія  управління соціального захисту населення Глухівської міської ради ознайомилась із документи, які надійшли до управління на розгляд від суб’єктів надання послух із психологічної реабілітації та які повністю відповідають вимогам включила до переліку суб’єктів  надання, дві реабілітаційні установи, а саме:

- дочірне Підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт»: 67780, Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1/а. Телефони:    (04849) 47-9-88; 47-6-67; 47-6-69; 47-6-64. Сайт: http://www.pivdenks.com;

- товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі»: 42215, Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі. Телефони: (05445) 38-9-25; 38-9-25; 37-1-35; 0504007075; 0508688238; 0503001281. Сайт: www.tokari.com.ua.

Кожна вище зазначена реабілітаційна установа надає послуги з психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, яка включає поряд з проведення індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами (у функції якої входить психологічна діагностика, просвіта та консультування тощо), також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам’яток природи, які мають історико - меморіальне або культурно-естетичне значення, спортивно-оздоровчі заходи, відвідування басейну, спортивної зали, освітньо - пізнавальних та релаксаційних заходів, включаючи концерти, спектаклі тощо, в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи, що зумовлене унікальним природним та культурним надбанням певної місцевості.

Просимо всіх учасників антитерористичної операції та постраждалих   учасників Революції Гідності, які бажають отримати послуги із психологічної реабілітації у вище вказаних санаторіях звернутися до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою:  Сумська область,        м. Глухів, вул. Курлука,1/3, каб. 9, із документами та копіями до них, а саме:

- копія паспорта 1, 2 сторінки та прописка;

- копія посвідчення учасника бойових дій;

- копія довідки про участь в антитерористичної операції.

Телефон для довідок: (05444) 7-03-63

Згідно інформації УСЗН Глухівської міської ради