Пошук кандидатів у батьки – вихователі та прийомні батьки!

Діти є майбутнім кожної країни та нації. Діти, що виховуються в сім’ях отримують належну увагу та турботу з боку батьків, які прикладають всіх зусиль для надання своїм дітям «квитків у світле майбутнє». Однак, значна кількість дітей позбавлена цієї можливості. Вони вкрай потребують сімейного тепла та батьківської турботи.

Одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання в сімейному оточенні дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

Саме з метою надання можливості таким діткам зростати та розвиватися в колі сім’ї і створюються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Прийомна сім’я - сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу  - окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, що беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у ДБСТ будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних. До дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї в першу чергу влаштовуються діти, які перебувають між собою у родинних стосунках.

Прийомні батьки та батьки вихователі отримують від держави належне фінансове забезпечення за свою діяльність та кошти на утримання прийомних дітей та дітей - вихованців.

Не будьте байдужими до дітей, які особливо потребують батьківської уваги та турботи!

Відділенням соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради  здійснюється пошук громадян України, які виявляють бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного.

В разі, якщо ви хочете подарувати дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування можливість повноцінно виховуватись в новій сім’ї звертайтеся до нас за адресою: м.Глухів, вул. Інститутська, 3 (територія ЦРЛ, приміщення пологового відділення І поверх), тел. 3 – 28 – 73.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської рад