Гранти від HERA: Можливості для жінок-підприємців!

Her Equality Right and Autonomy (HERA), благодійна організація зі штаб-квартирою у Парижі та Лондоні, оголосила свій Сьомий міжнародний конкурс грантів для жінок-підприємців з Вірменії, Грузії, Молдови та України. Дедлайн - 15 червня 2019 року. HERA:

Створення можливостей для підприємців молодих жінок для запобігання небезпечній міграції Термін виконання: 15 червня 2019 року Її право на рівність та автономію (HERA), благодійна організація зі штаб-квартирою в Парижі та Лондоні, оголосила свій Сьомий міжнародний конкурс грантів для жінок-підприємців з Вірменії, Грузії, Молдови та України. Інформація про фінансування За умови фінансування буде запропоновано до 30 грантів загальною сумою 700 євро (і від 200 до 1200 євро). Категорії програм Засновані жінки-підприємці, які готові навчати і наймати молодих жінок, що знаходяться під загрозою небезпечної міграції та експлуатації; Молоді жінки-підприємці (до 30 років), які переїхали, повернулися і організували власні підприємства; Молоді жінки - соціальні підприємці або провідні НУО, які впроваджують нові підходи для підвищення зайнятості жінок або підприємництва, щоб запобігти небезпечній міграції у своїх місцевих громадах. Критерії Будь-яка жінка-підприємця з Вірменії, Грузії, Молдови та України має право подати заявку на фінансування для того, щоб купити обладнання або підтримати інші витрати на розвиток капіталу. Підприємець повинен продемонструвати, як її робота допоможе покращити зайнятість молодих жінок у своєму регіоні. Якщо заявники є жінками-підприємцями і мають підприємство або інновацію, яка відповідає одній з вищезазначених трьох категорій, вони можуть подати заявку. Як застосовувати Якщо ви жінка-підприємець і маєте підприємство або інновацію, що відповідає одній з трьох вищезазначених категорій, будь ласка, заповніть форму заявки на нашому сайті  .    Ви також можете завантажити  форму нижче , заповнити її та подати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Заявки повинні бути заповнені англійською мовою. Цього року конкурс HERA закривається опівночі в суботу, 15 червня. Попередній відбір буде завершено до 30 червня. Потім ми відправляємо команду для проведення оцінки на місці з липня по листопад. З вами зв'яжуться, щоб організувати зустріч, і гранти надаються на місці з підприємцями.   Успішні заявники також можуть отримувати онлайн-наставництво, технічні консультації та оприлюднення своїх проектів на сайті HERA.