Від мрії до реалізації свого бізнесу.

Звільнення з роботи і втрату стабільного заробітку кожен сприймає по різному. Людина  намагається знайти найбільш прийнятний для себе вихід: хтось, спостерігаючи за ринком праці активно шукає нову роботу, а хтось ризикує… і сам створює собі робоче місце, стаючи підприємцем. Відкрити власну справу безробітним допомагає служба зайнятості, надаючи їм організаційну, консультаційну, правову та фінансову підтримку.

Так і сталося і у Ірини Дегтяр, після звільнення з роботи звернулась до Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центу зайнятості. У процесі складання індивідуального плану працевлаштування виявилося, що Ірина все життя мріяла займатись ландшафтним дизайном, для цього й закінчила курси «Ландшафтне мистецтво і садовий дизайн», тому відразу ж погодилась на пропозицію відкрити власну справу. Вона успішно опанувала основи ведення бізнесу на курсах цільового призначення, та склала і захисила бізнес-план.

Отримавши стартовий капітал - виплату допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи, почала втілювати свої ідеї в життя. Так, 16-22 травня в Києві, у ботанічному саду імені академіка Фоміна проходив фестиваль ландшафтного дизайну, рослин, квітів Ландшафтна весна 2019, конкурс садів «Green Living Ideas» (Зелені ідеї життя).

У конкурсі брали участь ландшафтні дизайнери / архітектори / дизайнери, студенти профільних вузів, команди фахівців і студентів. Серед учасників і наша  Ірина Дегтяр. У першому етапі конкурсу Ірина вийшла в фінал. І нарешті за результатами вона отримала довгоочікуване «Золото» в номінації «Малі сади» і це із 16 команд з багатьох регіонів України! Весь цей час Ірині допомагав і підтримував її чоловік.

Тож бажаємо вам, Ірино, ніколи не зупинятися на досягнутому, уміти знаходити позитив у всьому та перетворювати його на успіх, не боятися нових випробувань, бо це шанс, який дається вам для того, щоб зробити вибір, перемогти, досягти чогось. Коли є випробування, тоді буде характер, буде впевненість, буде успіх.