До відома виконавців пасажирських перевезень автобусами !

Управління  Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє про проведення на території України комплексу профілактичних заходів на пасажирському транспорті  «Автобус-2019»з 05 червня по 05 липня 2019 р.

З метою підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності під час виконання пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту  в рамках проведення зазначеного заходу, перевізникам пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та організаторам дитячих перевезень до місць відпочинку і оздоровлення ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

• безумовне виконання вимог правил безпеки при перевезенні організованих груп дітей до місць відпочинку і оздоровлення та в зворотному напрямку, наявності супроводжуючого при перевезенні 10 і більше дітей, наявності медичного працівника при перевезенні 30 і більше дітей, залучення до перевезення дітей водіїв, які мають стаж керування автобусами не менше 5 років;
  • суворе дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту;
  • обов’язкове проведення передрейсових технічних оглядів транспортних засобів та їх технічного стану;
  • проходження передрейсових та періодичних медичних оглядів водіїв;
  • обов’язкове  зберігання  автобусів   під охороною у спеціально пристосованих  для цього приміщеннях, стоянках;
  • відповідність вимогам  чинного законодавства зовнішнього екіпірування і внутрішнього інформаційного забезпечення  транспортних засобів;

Перевізникам на міських автобусних маршрутах загального користування забезпечити проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки рухомого складу,  здійснення профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, суворого дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху та безпеки пасажирських перевезень.

Виконавчий комітет Глухівської міської ради