Приїхали з перемогою із Закарпаття

З 10 по 13 травня 2019 року в м. Мукачево Закарпатської області проходив Міжнародний дитячо-юнацький  фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, засобами музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел.

Свою творчість демонстрували діти із 16 областей України, серед них вихованці Зразкового творчого об’єднання «Дивосвіт ремесел» естетичного відділу МЦПО Анна Андрієнко та Валерія Пономарьова (керівник Тетяна Мирошнікова).

Протягом двох днів юні майстри ділились досвідом у форматі майстер-класу, презентації, познайомились із новими друзями, побували на екскурсії до замку Паланок, де мали змогу доторкнутись до історії міста, відчувши подих минулого через історичні цінності, милувались неймовірною красою чудового українського міста.

Почесне журі фестивалю високо оцінило творчість вихованців: Пономарьова Валерія зайняла І місце («Оригамі»), Андрієнко Анна - ІІ місце («Витинання»). Керівнику гуртка Тетяні Мирошніковій було вручено Подяку за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості та підготовку учасників ХІІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю.

Вітаємо з перемогою, бажаємо успіхів та подальших перемог!