Відзначили Міжнародний день сім`ї

З метою відзначення Міжнародного дня сім`ї 14 травня 2019 р. в приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру Олена Юденич провела майстер-клас з виготовлення топіарію «Родинне дерево щастя» для прийомних сімей та патронатної родини.

На свято завітали гості: начальник служби у справах дітей  Ірина Галушка та головний спеціаліст Валентина Топчій, які  привітали всіх учасників заходу зі святом та вручили подарунки.

Топіарії або «Європейські дерева» у Європі та Америці популярний елемент декору приміщень. Вважається, що топіарії, зроблені від щирого серця,  приносять щастя. Сьогодні створенням дерев щастя займаються багато умільці. І це не дивно. Створення топіарію не займає багато часу, його можна виготовити з практично будь-яких підручних матеріалів: старої газети і пінопласту, гілочок та засушених квітів, стрічок та шпагату. До того ж, залежно від матеріалу, використаного для його створення, дерево щастя стане чудовою  прикрасою дому.

Але не тільки з цих причин дерева щастя придбали таку популярність. Люди вважають, що такі дерева приносять щастя, любов і благополуччя в ті будинки, в яких вони стоять. І, напевне, в цьому є частка правди. Адже виготовлені власними руками з ніжністю та турботою деревця приносять господарям відчуття дружної родини та захищеності. А ще – створення топіарію надихає до творчості, адже це процес передавання власних думок та почуттів через музику застиглих дерев.

Після  виготовлення «Дерева щастя» для учасників заходу був організований «солодкій стіл», де на завершення їм організатори заходу побажали злагоди, достатку, здоров’я і терпіння. Як би хотілося, щоб з кожним роком таких сімей було більше, а дітей, які залишилися без батьківського піклування та не мають сім`ї – менше.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради