Весняна феєрія

З нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Всесвітнього дня вишиванки в Україні, 14 травня в міському краєзнавчому музеї було проведено народознавче свято «Весняна феєрія» з календарно-обрядовими дійствами весняного циклу.

Мета  заходу ˗ залучити дітей до відродження народних традицій, звичаїв та обрядів наших предків, збагатити їх знання про народні свята; розвивати уяву, творчі та акторські здібності, вміння співпрацювати у групах; виховувати почуття любові й поваги до традицій українського народу, природи рідного краю. 

151122

Цього року на святкові дійства до міського краєзнавчого музею були запрошені учні 3-Б класу ЗОШ №2 (класовод Грудиніна Н.В.) та учні 2- Б класу ЗОШ №3 (класовод Сокол Н.В.). Діти мали змогу дослідити зміст весняних свят, взяти участь у старовинних іграх, хороводах та календарно-обрядових дійствах весняного циклу (веснянках, гаївках, маївках), якими спочатку закликали весну, а потім вшановували її прихід.

151121

Викладач професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка Світлана Дєхтярьова розповіла про створення писанок сучасними технологіями та продемонструвала писанки, виготовлені власноруч  учнями  3-Б класу ЗОШ № 2.

151120

Присутні   не тільки з користю провели свій час, але й отримали масу вражень, позитивних емоцій та дізналися багато нового. 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56