День кадета

У рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 74-й річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулось урочисте святкування Дня кадета.

151020

Кадетів прийшли привітати: начальник відділу освіти Людмила Васянович, головний спеціаліст відділу освіти Марина Колоша, методист відділу освіти Марина Гурець, військовий комісар Глухівського об’єднаного міського комісаріату, підполковник Андрій Нємцев, директори, заступники директорів з виховної роботи, учні 4-х класів всіх шкіл міста, шефи кадетських класів та батьки.

151019

З вітальним словом до кадетів звернулася начальник відділу освіти Людмила Васянович, яка наголосила на подальшому продовженні кадетських традицій в місті. Людмила Григорівна зазначила, що юнаки підтверджують думку про те, що бути сьогодні патріотом, служити і захищати Батьківщину – обов’язок кожного громадянина.

151018

На урочистостях відбулося традиційне вручення з нагоди свята пагонів сержантському складу учням 5-А, 6-А ,7-А та 8-А класів, які вручив військовий комісар Глухівського об’єднаного міського комісаріату, підполковник Андрій Нємцев.

151017

Випускники 4-х класів шкіл міста, батьки, вчителі та гості свята мали можливість спостерігати за  навичками стройової підготовки, розбирання та складання автомата, що кадети здобули протягом навчання та творчими здібностями учнів кадетських класів.

Із словами подяки виступили  кадети та подарували присутнім запальні танці.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56