Наше кредо – підтримувати, допомагати, захищати

З досвіду роботи відділення  організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

Світ сьогодні складний, динамічний і суперечливий. А в останні роки чомусь став більш жорстоким і навіть небезпечним. Проте навіть у ці часи вічними і незнищенними є людські цінності, які історія ніколи не стирає. Це любов, милосердя, добро, щедрість, порядність і людяність. І носіями цих якостей є люди, які присвятили себе іншим, тим, хто потребує допомоги, підтримки, постійної уваги і турботи. Це працівники соціальних служб, в тому числі і територіальних центрів соціального обслуговування. А діє він у нашому місті із 1996 року, це вже 23 роки, і виконує надзвичайно важливу місію – надає соціальні послуги всім, хто потребує стороннього догляду, хто залишився одиноким, в кого склалися складні життєві обставини.

Одним із чотирьох відділень терцентру, яке опікується малозахищеними громадянами, сім’ями із дітьми, неповними і багатодітними сім’ями, дітьми-сиротами, особами з інвалідністю є відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Щороку більше 500 малозабезпечених громадян, сімей, самотніх, неповних та багатодітних сімей мають змогу одержати одяг, взуття, постіль, продукти харчування. Це відділення поповнюється виключно за рахунок благодійників, спонсорів, підприємців, фермерів, різних благодійних фондів, з якими співпрацює терцентр.

До кожного державного свята підопічні терцентру різних категорій отримують продуктові набори та промислові товари.

На сьогодні відділення постійно поповнюється і має можливість забезпечувати потребуючих. Для отримання допомоги необхідно надати такі документи:

• заява;
  • довідка про склад сім’ї;
  • акт обстеження;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код
  • довідки про доходи членів сім'ї або довідка про доходи за останні   шість   місяців,   що   передують  місяцю  звернення

При відділенні створено пункт прокату, який надає реабілітаційні засоби потребуючим.

Громадяни безкоштовно отримують інвалідні візки, палиці, милиці, стоїки та  інші засоби пересування.

Постійно проводиться робота направлена на розширення переліку послуг. Укладено угоду про співпрацю між територіальним центром соціального обслуговування населення Глухівської міської ради та Державним навчальним закладом «Глухівське вище професійне училище» по наданню перукарських послуг та ФОП Рибалко М.О., який надає послуги з ремонту взуття.

Територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради ініціював кілька акцій допомоги людям похилого віку. Зокрема, це:

• акція «Добрийкошик» ;
  • акція по зборуовочів та речей бувших у користуванні ;
  • акція «Аптечки для самотніх пенсіонерів» .

Територіальний центр активно співпрацює з ветеранськими організаціями, керівниками підприємств та організацій, благодійниками, щоб мати можливість допомогти кожному жителю Глухова, який потрапив у скрутне матеріальне становище. І надзвичайно вдячні всім, хто відгукується і підставляє плече, щоб наші люди відчували підтримку, увагу і турботу

Тому запрошуємо відвідати наш територіальний центр всіх, хто потребує допомоги. Довідки за телефоном 7-05-66.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради